Герб Укріїни
Віримо в Україну та ЗСУ. Слава Україні!

Як вивести атрибути на сторінці товару в WooCommerce, під коротким описом

Читайте також:  Чи варто створювати інтернет магазин на WordPress? Плюси і мінуси

Щодо цього коду, він дозволяє вивести атрибути товару після короткого опису на сторінці товару у WooCommerce. Це корисно, якщо ви хочете показати покупцям додаткову інформацію про товар без перегромадження основної сторінки товару.

Щоб встановити цей код, вам потрібно:

  1. Додати код до функціонального файлу теми або плагіна: Відкрийте файл functions.php вашої теми або створіть новий плагін і вставте цей код в нього.
  2. Зберегти зміни: Після вставки коду збережіть файл або плагін.
  3. Оновити сторінку товару: Після збереження змін перегляньте будь-яку сторінку товару на вашому сайті WooCommerce, і ви повинні побачити атрибути товару виведені після короткого опису.

Цей код використовує WordPress-фільтр woocommerce_single_product_summary для вставки функції display_product_attributes_after_short_description на сторінку товару з пріоритетом 95. Функція перевіряє, чи поточна сторінка – це сторінка товару WooCommerce, та виводить атрибути товару, які мають видимість після короткого опису.

Щоб користувачі могли з легкістю розібратися з атрибутами товару на вашому сайті, використовуйте цей код для зручного відображення додаткової інформації про товар.

Читайте також:  WP Polylang як змінити hreflang

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *