Герб Укріїни
Віримо в Україну та ЗСУ. Слава Україні!

WP Polylang як змінити hreflang

Якщо ваш сайт на WordPress використовує плагін Polylang для управління багатомовністю, важливо правильно налаштувати теги hreflang для кожної мовної версії сторінок. Hreflang – це мета-тег, який допомагає пошуковим системам розпізнати альтернативні мовні версії сторінок і відображати їх належним чином залежно від налаштувань користувачів. Це особливо важливо для міжнародних сайтів, де контент доступний на кількох мовах.

Як правильно налаштувати hreflang за допомогою фільтрів Polylang:

  1. Встановіть та налаштуйте Polylang: Почніть з того, що переконайтеся, що плагін Polylang встановлений та налаштований на вашому сайті.
  2. Відкрийте файл functions.php: знаходиться в  корні вашої теми в папці wp-content
  3. Додайте фільтри для hreflang: Для цього вам потрібно додати код фільтрів, які будуть замінювати стандартні коди мов на ті, які ви хочете використовувати. Ось приклад коду для української, російської та англійської мов:
  4. Збережіть файл: Збережіть зміни в файлі functions.php.
  5. Перевірте результат: Відкрийте ваш сайт і перевірте джерело сторінок. Ви повинні побачити відповідні теги hreflang зі зміненими кодами мов. Натисніть в браузері комбінацію CTRL+U та знайдіть стрічки, які повинні виглядати ось так:
Читайте також:  Як вивести атрибути на сторінці товару в WooCommerce, під коротким описом

Це все! Тепер пошукові системи зможуть розпізнавати альтернативні мовні версії вашого контенту, що покращить SEO та допоможе користувачам з різних регіонів бачити контент на їхній мові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *