Герб Укріїни
Віримо в Україну та ЗСУ. Слава Україні!

WordPress вимкнути оновлення та нагадування для плагінів та ядра движка

Вимкнення перевірки оновлень плагінів

Вимкнення перевірки оновлень плагінів у WordPress може бути корисним, якщо ви переконалися, що ваш сайт працює стабільно і не потребує якихось змін у коді плагінів.

Однак, вимкнення перевірки оновлень може призвести до вразливості безпеки та можливості атаки на ваш сайт. Також, якщо ви не оновлюєте плагіни, ви можете пропустити нові функції та виправлення помилок, що може знизити продуктивність вашого сайту.

Якщо ви все ж таки вирішите відключити перевірку оновлень плагінів, вам потрібно додати наступний код у файл functions.php вашої теми ( wp-content/themes/ваша_тема/functions.php ) :
add_filter( 'auto_update_plugin', '__return_false' );
Цей код вимкне автоматичні оновлення для всіх плагінів на вашому сайті.

Також, ви можете використовувати спеціальний плагін, такий як Disable All WordPress Updates, який вимикає всі оновлення, у тому числі й для ядра WordPress. Проте, знову нагадуємо, що відключення оновлень може спричинити уразливість безпеки та проблеми з продуктивністю.

Вимкнути нагадування про оновлення всіх плагінів

Ви можете відключити нагадування про оновлення плагінів у WordPress, додавши наступний код у файл functions.php вашої теми:

Читайте також:  Yoast як вивести короткий meta опис у рубриці та тегах

Вимкнення перевірки оновлень ядра WordPress

Існує 2 способи відключити оновлення ядра WP

  1. define( ‘WP_AUTO_UPDATE_CORE’, false ); відключає автоматичне оновлення ядра WordPress повністю. Це означає, що жодні оновлення ядра не встановлюватимуться автоматично, включаючи оновлення безпеки. Цей метод більш жорстокий і менш рекомендований, оскільки він може призвести до уразливостей безпеки та проблем сумісності. Цей код додається до файлу wp-config.php на корені сайту.
  2. add_filter( ‘pre_site_transient_update_core’, ‘__return_null’ ); приховує повідомлення про оновлення ядра WordPress і не дозволяє системі автоматично оновлювати ядро, але оновлення безпеки можуть бути встановлені вручну. Цей метод менш жорстокий і рекомендований для використання, якщо ви хочете вимкнути автоматичне оновлення ядра WordPress, але все ще отримувати повідомлення про оновлення.

/* Відключення автоматичних оновлень ядра WordPress */
define( 'WP_AUTO_UPDATE_CORE', false );

Цей код вимикає автоматичні оновлення для всіх версій ядра WordPress, включаючи оновлення безпеки. Якщо ви хочете дозволити автоматичне оновлення тільки для оновлень безпеки, ви можете використовувати наступний код замість попереднього:

Читайте також:  Чи варто створювати інтернет магазин на WordPress? Плюси і мінуси

/* Дозвіл автоматичних оновлень тільки для оновлень безпеки */
define( 'WP_AUTO_UPDATE_CORE', 'minor' );

Цей код дозволяє автоматично оновлювати лише мінорні оновлення (наприклад, 4.7.x до 4.7.y), які містять виправлення безпеки, але не автоматично оновлювати до більших оновлень (наприклад, 4.x.x до 5.x.x). Однак, рекомендується регулярно перевіряти оновлення ядра WordPress та оновлювати їх до останньої версії, щоб забезпечити безпеку та продуктивність вашого сайту.

Загалом, рекомендуємо використовувати другий метод, щоб вимкнути автоматичне оновлення ядра WordPress, але залишити можливість інсталювати оновлення безпеки вручну. Вимкнення перевірки оновлень ядра WordPress не рекомендується, оскільки це може призвести до серйозних проблем безпеки та стабільності вашого сайту. Однак, якщо ви все ж таки хочете вимкнути перевірку оновлень ядра WordPress, вам потрібно додати наступний код у файл functions.php вашої теми:

add_filter( 'pre_site_transient_update_core', '__return_null' );

Цей код вимкне перевірку оновлень ядра WordPress та приховає відповідні повідомлення. Однак, знову нагадуємо, що відключення оновлень ядра може спричинити серйозні проблеми безпеки та стабільності вашого сайту. Тому ми рекомендуємо регулярно оновлювати ядро WordPress до останньої версії.

Читайте також:  Як вивести атрибути на сторінці товару в WooCommerce, під коротким описом

Відключення оновлень усіх плагінів та ядра WordPress

Якщо ви намагалися відключити нагадування про оновлення плагінів у WordPress, використовуючи код з моєї попередньої відповіді, і це не спрацювало тоді можливо, ви додали код у неправильне місце. Переконайтеся, що ви додали код до правильного файлу functions.php у вашій темі WordPress. Якщо у вас є дочірня тема, переконайтеся, що ви додаєте код до файлу functions.php дочірньої теми, а не батьківської.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *