Герб Укріїни
Віримо в Україну та ЗСУ. Слава Україні!

Перевищили 40 000 $ за Біткоїн. Що далі?

Всім привіт. Вже два місяці ціна на всю криптовалюту під тиском. Нарешті ми бачимо перші паростки розвороту тренду. Вчора ціна перевищила 40к.

Почалося схлопування шортів. Лезуть уперед, як бульдозери. Потім подивимося який буде графік ліквідації. Думаю, картина буде цікавою.

Особисто ми стоїмо на продаж саме там, де знаходиться крупняк. Також постійно моніторимо можливу зміну розстановки, бо не вічно. Якщо зміна відбудеться – тоді і нам потрібно буде змінити наші ордери. Нагадую вам, щоб зручно моніторити біржові склянки, використовуйте цей сервіс.

Що стосується відкату нижче 40к. Якщо ціна на початок тижня не перевищить позначку вище 24350, то тест 40к із залученням великої кількості шортів, вважаю цілком реальним. В іншому випадку не бачу в такому русі якогось гострого сенсу.

Також нами було помічено, що на зростанні ціни збільшується маржинальний шорт. Хто не в курсі що це – люди беруть у позику у біржі, сподіваючись, що ціна піде в низ. А як ми вже знаємо, основна мета великого капіталу – забирати у всіх монети. Отже, швидше за все, їм не дадуть заробити

Читайте також:  Обсяг інвестицій у криптофонди наблизився максимуму

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *