Герб Укріїни
Віримо в Україну та ЗСУ. Слава Україні!

Що таке технологія GPON та як підключити?

GPON (Gigabit PON), або «гігабітна пасивна оптична мережа доступу», є енергонезалежною технологією. Навіть коли кілька пристроїв підключені одночасно, ця мережа може підтримувати швидкість до 1 Гбіт/с. Такі технології гарантують надійний інтернет-канал і надійність експлуатації.

Використовуючи оптичний кабель для передачі даних, технологія GPON може досягти фантастичних швидкостей передачі. Це гарантує не тільки швидкий доступ до Інтернету, але й можливість одночасно використовувати кілька пристроїв без втрати якості сигналу.

Як відбувається підключення?

Для подання заявки на підключення за технологією GPON вам потрібно зв’язатися з оператором підтримки. У встановлений час майстер прийде, проведе оптичний кабель до будинку або квартири та встановить PON-термінал. Коли термінал підключений до джерела безперебійного живлення (UPS), ви завжди можете отримати доступ до Інтернету, навіть якщо електроенергія вимкнута. Ваше обладнання визначає час роботи в мережі. Підключення коштує 800 грн. Це включає до сорока метрів кабелю до першого пристрою, один отвір і зварювання оптичного волокна. На період отримання послуг провайдера BRIZ термінал ONU передається.

Читайте також:  9 Dots Studio - ваша надійна діджитал агенція

GPON інтернет: надійність та енергонезалежність для комфортного онлайну

У сучасному світі використання Інтернету стало важливою частиною нашого життя. Він стає все більш важливим для наших повсякденних справ і розваг. Тим не менш, більшість сучасних технологій, які дозволяють підключатися до Інтернету, вимагають постійного джерела електроенергії. Як наслідок цього ми можемо залишитися без доступу до Інтернету, коли в нашому домі не буде світла з різних причин, таких як аварії, ремонтні роботи, несприятливі погодні умови або блекаути. Рекомендується використовувати технологію GPON, щоб запобігти таким ситуаціям і забезпечити надійне підключення до Інтернету навіть у умовах відсутності електроживлення. Тому з технологією GPON інтернет без світла більше не буде для вас проблемою.

Підключення GPON в Одесі

Люди в Одесі, як і в багатьох інших великих містах України, мають можливість підключити себе до енергонезалежного Інтернету за допомогою технології GPON. «Briz» — один із провідних інтернет-провайдерів в Одесі. Навіть під час блекаутів або аварійних відключень електроенергії абоненти отримують безпечне та безперервне підключення до мережі завдяки нашому відповідальному підходу та використанню енергонезалежних GPON терміналів.

Читайте також:  Crm для інтернет магазину: правила впровадження та легкої адаптації команди

briz.ua гарантує:

  • швидке підключення;
  • оперативний виїзд монтажників;
  • підтримку 24 на 7;
  • реальну швидкість – 1 ГБ;
  • доступні ціни.

Встановлення GPON у квартирі

Для встановлення GPON у квартирі використовується GPON термінал, який дозволяє підключитися до оптичної мережі. Після інсталяції ви зможете користуватися швидким і надійним інтернетом без обмежень, навіть у темних місцях.

Для тих, хто цінує якість зв’язку та надійність підключення, GPON без світла ідеально підходить. Навіть у найбільш непередбачуваних ситуаціях ви можете бути впевнені, що інтернет завжди буде доступним.

Переваги GPON

Замовлення послуги GPON дуже просто. Провайдер встановить і налаштує обладнання, надавши вам всю необхідну інформацію про умови підключення та тарифи. Після цього ви зможете користуватися швидким, безперебійним інтернетом.

Загалом, GPON — це сучасна технологія, яка гарантує стабільність підключення, швидкість передачі даних і енергонезалежний інтернет. Насолоджуйтеся безперешкодним доступом до всесвітньої мережі у своїй квартирі, навіть за відсутності світла, вибравши GPON!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *