Герб Укріїни
Віримо в Україну та ЗСУ. Слава Україні!

Що таке VPS, які вони бувають і як вибрати

Що таке VPS, які вони бувають і як вибрати

Що таке VPS, які вони бувають і як вибрати

Віртуальний приватний сервер (VPS) – це віртуальна машина, яку надає клієнтам хостинг-провайдер як сервіс. VPS-хостинг є альтернативою спільному хостингу, де декілька користувачів використовують спільні ресурси одного фізичного сервера. VPS забезпечує більш ізольоване середовище, де кожен користувач має свої власні ресурси, включаючи RAM, CPU, зберігання та пропускну здатність. Це дозволяє більшої гнучкості та контролю над сервером, а також покращує безпеку та надійність.

Існують два типи VPS: керовані та ні. Керовані VPS – це сервіс, де провайдер хостингу відповідає за керування та обслуговування сервера, включаючи оновлення безпеки, резервне копіювання та встановлення програмного забезпечення. Це хороший вибір для тих, хто не знайомий з керуванням сервером або не має часу управляти сервером самостійно.

Некеровані  VPS – це сервіс, де провайдер хостингу надає тільки апаратне забезпечення та мережеву інфраструктуру, а клієнт відповідає за керування сервером самостійно. Це дає клієнту більший контроль та гнучкість над сервером, але вимагає більше технічних знань та досвіду.

Читайте також:  9 Dots Studio - ваша надійна діджитал агенція

При виборі VPS варто враховувати кілька факторів:

 • Ціна: Вартість VPS-хостингу може варіюватися в залежності від кількості виділених ресурсів для користувача. Важливо вибрати план, який відповідає вашому бюджету та вимогам.
 • Апаратне забезпечення: Переконайтеся, що хостинг-провайдер використовує високоякісне апаратне забезпечення, включаючи процесор, ОЗУ та сховище. Це забезпечить оптимальну продуктивність та надійність.
 • Операційна система: Виберіть операційну систему, з якою ви знайомі та яка відповідає вашим вимогам. Найпоширеніші операційні системи для VPS-хостингу – Linux та Windows.
 • Панель керування: Виберіть хостинг-провайдера, який пропонує просту у використанні панель керування, таку як cPanel або Plesk, для керування вашим сервером.
 • Підтримка клієнтів: Шукайте хостинг-провайдера, який пропонує цілодобову підтримку клієнтів, з кількома каналами зв’язку, такими як телефон, електронна пошта та онлайн-чат.
 • Масштабованість: Виберіть хостинг-провайдера, який дозволяє легко оновлювати або знижувати ваш план в залежності від зміни ваших потреб.

Розглядаючи ці фактори, ви можете вибрати план VPS-хостингу, який відповідає вашим вимогам та бюджету. VPS-хостинг є чудовим варіантом для тих, хто потребує більшого контролю та гнучкості над своїм серверним середовищем.

Читайте також:  Розробка сайту на WordPress: Повний план створення

Ми рекомендуємо

Contabo – це компанія веб-хостингу, яка пропонує ряд послуг хостингу, включаючи VPS, присвячені сервери та веб-хостинг. Ось деякі з переваг та послуг Contabo.com:

BEST VPS Contabo

 • Доступна ціноутворення: Contabo пропонує доступні тарифні плани для своїх послуг, що робить їх доступними для фізичних та юридичних осіб різного розміру.
 • Висока продуктивність: Contabo використовує потужне обладнання, включаючи останні процесори Intel та AMD, щоб забезпечити високу продуктивність та швидкий час завантаження для веб-сайтів та додатків.
 • Гнучкість: Contabo пропонує різноманітні тарифні плани з налаштовуваними опціями, включаючи різні рівні процесора, ОЗУ, сховища та пропускної здатності, щоб задовольнити конкретні потреби своїх клієнтів.
 • Простий у використанні панель керування: Contabo забезпечує просту у використанні панель керування, яка дозволяє клієнтам управляти своїми обліковими записами хостингу, відстежувати продуктивність сервера та легко встановлювати додатки.
 • Відмінна підтримка клієнтів: Contabo пропонує підтримку клієнтів 24/7 за допомогою телефону, електронної пошти та онлайн-чату, що забезпечує своїм клієнтам швидку та корисну допомогу.
 • Безпека: Contabo надає різноманітні функції безпеки, включаючи захист від DDoS-атак, SSL-сертифікати та автоматичні резервні копії, щоб забезпечити безпеку веб-сайтів та даних їх клієнтів.
 • Масштабованість: Contabo дозволяє клієнтам легко оновлювати або знижувати свої плани хостингу залежно від зміни їх потреб, що гарантує наявність необхідних ресурсів у будь-який час.
 • Варіанти розташування: Contabo надає місця розташування дата-центрів у Німеччині, Сінгапурі та США, що дозволяє клієнтам вибирати місце, яке найкраще відповідає їх потребам.
Читайте також:  ТОП-11 професій майбутнього

Тарифні  Плани

Плани починаються з 3,99 євро на місяць із 2 ГБ оперативної пам’яті та 100 ГБ дискового простору і закінчуються планом за 49,99 євро на місяць із 64 ГБ оперативної пам’яті та 800 ГБ дискового простору.

Усі тарифні плани включають швидкий SSD-сховище, безкоштовний трафік в межах країни, можливість вибору місця розташування сервера та 24/7 підтримку клієнтів. Крім того, клієнти можуть вибирати з різних операційних систем, встановлювати програмне забезпечення та робити резервні копії даних.

Тарифні плани Contabo VPS станом на початок 2023 року

Тарифні плани Contabo VPS станом на початок 2023 року

В цілому, Contabo.com є надійним і доступним хостинг-провайдером, який пропонує широкий спектр послуг хостингу з налаштовуваними опціями, відмінною технічною підтримкою та потужними заходами безпеки.

BEST VPS Contabo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *