Герб Укріїни
Віримо в Україну та ЗСУ. Слава Україні!

Як користуватись ChatGPT – написання статей для сайту

01.03.2023

Що таке ChatGPT?

ChatGPT – це штучний інтелект з використанням алгоритмів нейронних мереж. Він може відповідати на запитання користувачів і навіть розуміти контекст їхніх запитань, а також створювати тексти на певну тему. Ця технологія була розроблена для вирішення проблем зв’язку між людиною та комп’ютером.

Як користуватись ChatGPT?

Перейдіть за посиланням нижче, пройдіть реєстрацію та задайте ваше питання

 Перейти до чату

Як написати завдання чату для створення статті на сайт?

Не секрет що зараз багато власників сайтів почали використовувати чат для написання якісних, унікальних статтей на свої сайти. Тому я дам вам інструкцію як саме писати ТЗ для бота, щоб отримати круту статтю за кілька хвилин.

Формула запиту

  • Тема статті
  • Вимоги до оформлення заголовків і підрозділів
  • Чи потрібно робити HTML форматування
  • Інші побажання

Практичний приклад, пишемо в чат:

Напиши статтю для сайту з наступними побажаннями:
1. Тема статті: Використання ChatGPT для генерації тексту, створення короткого відгуку чи повідомлення
3. Стаття має містити заголовки в тегах H4
4. Оформи текст HTML тегами для додавання її на сайт
5. Додай корисні посилання

Результат
Далі чат починає писати статтю, залишається тільки чекати. Коли чат напише кілька абзаців, він зупиниться. Вам потрібно написати слово “продовжуй” щоб бот продовжив написання статті. Буває таке, що АІ починає дуже помалу набирати текст, дочекайтесь закінчення та обновіть сторінку (бажано з очищенням кешу).

До речі, чат може не завжди дотримуватись, або не зовсім розуміти ваше завдання. Якщо бачите, що щось не так, уточніть ваше питання детальніше так, наче роз’яснюєте задачу 5-річному малюку. У випадку якщо він почав писати якось не так, наприклад без заголовків або HTML форматування, ви можемо йому дорікнути на це:

Ти не дотримався моїх побажань. Перечитай моє повідомлення та оформи статтю правильно

Таким чином ми отримуємо якісну, унікальну статтю на сайт. Не забувайте все перечитати перед публікацією на сайті статті.

Також ви можете робити рерайт уже існуючих текстів, або перевіряти орфографію.

Корисні лайф-хаки для користування ChatGPT
  • Використовуйте конкретні запитання. Коли ви ставите запитання ChatGPT, намагайтеся бути якомога конкретнішим. Це допоможе моделі краще розуміти ваш запит та дати більш точну відповідь. Наприклад, якщо ви запитуєте про кращий ресторан в вашому місті, то намагайтеся назвати конкретне місце, де ви хочете піти, а не просто запитати про найкращі ресторани загалом.
  • Перевіряйте контекст. Коли ви спілкуєтеся з ChatGPT, важливо слідкувати за контекстом вашої розмови. Якщо ви плануєте поставити декілька запитань, впевніться, що вони пов’язані між собою та відносяться до однієї теми. Це допоможе моделі краще розуміти ваші запити та відповідати на них точніше.
  • Не забувайте про етикет. Хоча ви спілкуєтеся зі штучним інтелектом, важливо дотримуватися етикету та поважати правила поведінки. Не використовуйте нецензурну лексику або образливі висловлювання. Пам’ятайте, що ви спілкуєтеся з технологією
  • Додавайте контекст до ваших запитань. Коли ви ставите запитання ChatGPT, намагайтеся додавати контекст до своїх запитань. Наприклад, замість того, щоб запитати “Хто такий Елон Маск?”, можна сказати “Хто такий Елон Маск та які проекти він заснував?”. Це допоможе моделі краще зрозуміти ваш запит та дати більш точну відповідь.
  • Використовуйте ключові слова та фрази. Використовуючи ключові слова та фрази, ви можете допомогти ChatGPT краще зрозуміти ваші запитання та швидше знайти відповідь. Наприклад, якщо ви шукаєте рецепт піци, то варто включити слова “рецепт” та “піца” в ваш запит.
  • Використовуйте повторення. Якщо ви не отримали відповіді на ваш запит або вона була неточною, ви можете повторити своє запитання з іншими словами або фразами. Це допоможе ChatGPT краще зрозуміти ваш запит та дати більш точну відповідь.
Корисні посилання

 Перейти до чату

Ці посилання можуть бути корисні для тих, хто бажає дізнатися більше про штучний інтелект та засоби, що з ним пов’язані.

Заключні думки
Як користуватись ChatGPT - написання статей для сайту

Як користуватись ChatGPT – написання статей для сайту

ChatGPT – потужний інструмент, який може бути корисним для багатьох різних цілей. Незалежно від того, чи ви шукаєте відповіді на свої запитання, чи створюєте власний бот на базі ChatGPT, ці корисні лайф-хаки можуть допомогти вам краще використовувати цей інструмент та отримувати більш точні та корисні відповіді.

Якщо вам необхідно створити власний чат-бот на базі ChatGPT, ви можете скористатись інтерфейсом OpenAI для розробки інтелектуального асистента. Він дозволяє вам створити власний бот за допомогою простого використання шаблонів та інструментів, які надає компанія OpenAI.

Бажаємо вам успіху у користуванні ChatGPT!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *