Герб Укріїни
Віримо в Україну та ЗСУ. Слава Україні!

Як сортувати за зростанням архів постів WordPress?

Щоб змінити сортування в рубриці WordPress, потрібно в файлі functions.php додати слідуючий код:

Таким чином нові пости, будуть падати вниз, а не вверх архіву.

Наприклад: пост №1 був доданий пізніше за №2, але він стоїть як потрібно, на 1-му місці.

Цей код є фрагментом PHP-скрипта, який призначений для зміни способу сортування записів у рубриці (категорії) на сайті, що працює на платформі WordPress. Давайте розглянемо детальніше, що робить цей код і як він може бути корисним.

Мета коду: Метою цього коду є зміна порядку сортування записів в архіві (рубриці) на сторінці, де відображаються записи певної категорії або мітки. За замовчуванням WordPress сортує записи в зворотному хронологічному порядку, що означає, що нові записи відображаються вгорі сторінки. За допомогою цього коду ви можете змінити сортування так, щоб нові записи відображалися внизу сторінки.

Читайте також:  FAQ, Accordion - як зробити блок питання та відповіді

Як це працює: Код визначає функцію sort_archives, яка буде викликатися при обробці запитів до бази даних WordPress. Усередині функції відбувається наступне:

  1. if ( ! is_admin() && $query->is_main_query() && is_archive() ): Це умова перевіряє, що поточний запит не є адміністративним (тобто не пов’язаний з адмін-панеллю WordPress), що це основний запит (не вкладений) і що ми знаходимося на сторінці архіву (рубрики або мітки).
  2. $query->set( ‘order’, ‘ASC’ );: Якщо всі вище зазначені умови виконуються, то цей код встановлює порядок сортування записів на “ASC”, що означає “за зростанням”. Це змінює порядок сортування зі зворотного хронологічного на прямий хронологічний, при якому більш нові записи будуть відображатися внизу сторінки.
  3. add_action( ‘pre_get_posts’, ‘sort_archives’ );: Тут ми пов’язуємо функцію sort_archives з хуком pre_get_posts, що дозволяє виконати нашу функцію перед тим, як WordPress отримає записи з бази даних для відображення.

З чим це корисно: Цей код корисний, якщо вам потрібно змінити порядок відображення записів на сторінці архіву в WordPress. Наприклад, якщо ви хочете, щоб старі записи залишалися вгорі, а нові додавалися внизу, щоб ваш контент виглядав більш структуровано. Це може бути корисно для певних типів сайтів, таких як блоги або новинні портали, де важливо підтримувати хронологічний порядок.

Читайте також:  Що таке інтернет-маркетинг та кому він потрібен

Важливо відзначити, що для використання цього коду вам потрібно мати доступ до файлу functions.php вашої теми в WordPress і бути обережними при внесенні змін в код сайту, оскільки неправильні маніпуляції з PHP-кодом можуть викликати помилки або проблеми на вашому сайті. Також рекомендується робити регулярні резервні копії сайту перед внесенням подібних змін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *